Návody - Kabelky

Materiál Náročnost Technika

Kabelka

O zdobenou kabelku z Letní kabelkové smršti byl mezi Vámi docela velký zájem. Přinášíme Vám návod na výrobu podobné tašky, aby nikomu nebylo líto, že na něj nezbylo. Budeme rádi, když se nám pochlubíte s Vaším nazdobením kabelky.

Obtížnost:  2

Připravila: Petra Koubová

Letní kabelková smršť

Ptáte se kdo za to může? Ano, ukažme si na ni prstem: Šárka Rooya. Možná jste postřehly, kdy to začalo. Vy, které jste byly na výstavě v Dubči. Znovu se to objevilo na Šárčině tvořivém Instagramu... Ptáte se co? Kabelka! Obyčejná šedá filcová kabelka. A Šárka si ji nazdobila tak lákavě, že se nás okamžitě přihlásila spousta, které ji chtěly TAKÉ. A protože jsme si ji každá chtěla vyšperkovat po svém, přinášíme vám Letní kabelkovou smršť!

Podívejte se, jak se zdobení kabelek chopily osvědčené autorky návodů v časopise.

Petra Koubová

Hrátky se zbytky koženky

Kamarádka Petra nám nabídla zbytky koženky od své kamarádky, která šije sedací pytle Jabba design. Slovo dalo slovo a kousky koženky si můžete za babku, hubičku čili skoro zadarmo odnést z naší korálkárny Rooya. A my jsme se do nich prostě zamilovali! V pátek 19. 5. 2017 se můžete ve Snídani s Novou podívat na spoustu drobností, co jsme z nich vymysleli. A kdo to neviděl, může se inspirovat v tomto článku. A nekončíme :) Můžete se inspirovat i na této nástěnce Pinterestu.

Copyright © 2007-2024 Helena Zdeňková